Skip to main content

W co ubiera się nasz kucharz?

W ekipie Drivenfar kucharzem jest Grzesiek. Do jego obowiązków należy zaprowiantowanie przed wyprawą i gotowanie w jej trakcie. Zależy mu bardzo na tym żeby w czasie podroży nie zabrakło nigdy jedzenia.

W czasie wyprawy tak jak dobre jedzenie potrzebne jest również dobre ubrania. Grzesiek ubiera się w typowe umundurowanie wojskowe, które jest przydatne w różnych warunkach pogodowych. Jest wytrzymale i sprawdzone w boju. Nasz kucharz używa typowych, polskiej produkcji ubrań firmy Helikon, która powstała w latach  80-tych. Firma  ta jest znana i doceniana na całym świecie a jednym z jej produktów jest polar  „Patriot- Camogrom”.

Polar ten jest mocny, nie mechaci się oraz posiada dużą ilość kieszeni, które zawsze się przydają a ponadto ma wzmocnienia na łokciach i otwory wentylacyjne pod pachami. Najlepszą rekomendacją są jest fakt, że sprawdziła się na Ukrainie przy -20 stC.

Buty? Ważny element ubioru  mający za zadanie chronić stopy przed różnymi urazami, które mogą się nam w każdej chwili zdarzyć. Grzesiek ma 3 rodzaje butów praktycznych.

Pierwsze to Protektory polskiej firmy z Lublina. Typowe buty kontraktowe, które Polscy żołnierze noszą w Afganistanie.

Drugie to solidne Magnumy – nadzwyczaj wygodne i dobrze chroniące stopę.

Ostatnie to obuwie firmy Lowa – produkowane na Słowacji słyną z jakości ale również wysokiej ceny jednak nasz kucharz zawsze podkreśla, że na butach nie powinno się oszczędzać.

Masz pytania? napisz do mnie: grzegorz@drivenfar.com 

Translate SITE »