•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

ZDJĘCIA DLA MEDIÓW – kliknij tu…

 

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

Doświadczenie

Podróżujemy wspólnie od niemal 10 lat, a w obecnym składzie od ponad 3 lat. Razem przejechaliśmy już ponad 200.000 kilometrów. Zupełnie nieźle rozumiemy podróżowanie i radzimy sobie z fotografią oraz filmem, a także na bieżąco jesteśmy obecni w  social mediach i na swój sposób, jako nieblogerzy, prowadzimy bloga.  Chętnie przygotujemy coś ciekawego we współpracy.

Content

Nasza ekipa to dziewięciu facetów z różnych branż i światów. W takiej grupie nie brak ciekawych pomysłów i solidnej realizacji. Kierujemy się zasadą że współpraca z marką musi przebiegać wg. najwyższych standardów i zawsze tworzymy wartościowy przekaz, zarówno dla marki jak i dla siebie.

Zasięg

Publikowane przez nas treści za pośrednictwem social mediów i naszego bloga dają nam stały organiczny wzrost obserwatorów. Dzięki temu mamy dostęp do wielu odbiorców, którzy z zainteresowaniem nas obserwują, bo widzą w nas siebie – ludzi z pasją.

Nasi partnerzy:

www.toyota.pl

Toyota Motor Poland Co. Ltd. – zdaniem Naszym i milionów ludzi najlepszy producent pojazdów na świecie. Na polskim rynku działa już ponad 25lat;

 

 

www.neo-swiat.com.pl

Fit out powierzchni komercyjnych, mieszkalnych i biurowych jest głównym kierunkiem działalności. Projektowanie i aranżacja biur, wykonawstwo indywidualnych zamówień umeblowania lub wystroju aranżowanej powierzchni.

 

www.grupapsb.com.pl

PSB – Polskie Składy Budowlane to sieć supermarketów budowlanych. Dzięki Grupie stabilną posadą cieszy się ponad 13 tys. ludzi pracujących w rozrzuconych po całym kraju placówkach.

 

 

 

www.monter-glob.pl

Od samego początku firma specjalizowała się w montażu i demontażu konstrukcji regałowych dla największych producentów na świecie. Realizując zlecenia wykonawcze kontrahentów z Europy jak i ze świata.  Firma posiada doświadczenie oraz stworzyła silny zespół fachowców w tej dziedzinie.

www.transgourmet.pl

Transgourmet to firma specjalizująca się w hurtowych dostawach dla HORECA. Jako kompleksowy dostawca oferuje szeroki asortyment towarów, obejmujący zarówno żywność, jak i pełne wyposażenie dla profesjonalnych kuchni. W Transgourmet działamy dosłownie i w przenośni na wielką skalę. Precyzyjne planowanie, staranne pakowanie, perfekcyjna dostawa – to właśnie jest Transgourmet.

www.tetris-db.com

Tétris jest wiodącą europejską marką w zakresie aranżacji biur, działająca w systemie D&B. Wartość firmy była budowana w oparciu o projekty korporacyjne. Tétris szybko stał się kluczowym partnerem dla inwestorów rynku nieruchomości w całej Europie.

 

 

www.jfm-furniture.pl

Firma JFM furniture kultywuje rodzinne tradycje zapoczątkowane w 1982 roku. Zajmuje się produkcją mebli biurowych i mebli tworzonych na indywidualne zamówienia.

 

 

www.bwwisniewscy.pl

Wydobywamy to co najpiękniejsze w kamieniu, aby zadowolić najbardziej wymagających i tworzyć rzeczy na miarę Państwa marzeń. W swojej pracy łączymy rzemiosło najwyższej jakości z najnowszą technologią.

 

www.creoconcept.pl

Podążając za wymaganiami dynamicznie rozwijających się firm tworzymy nowoczesne wnętrza biurowe.
Wykorzystując najnowocześniejsze systemy aluminiowo – szklane budujemy konstrukcje o wysokiej akustyce oraz niesamowitej transparentności.

 

www.rigips.pl

Jesteśmy  producentem płyt gipsowo-kartonowych oraz systemów suchej zabudowy wnętrz. Należymy do międzynarodowej grupy Saint-Gobain i od 1994 roku

 

www.friwen.pl

Firma FRIWEN powstała w lipcu 2014 roku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców w zakresie kompleksowego wykonywania i serwisowania instalacji i urządzeń chłodniczych.

Firma produkująca pokrycia podłogowe i nawierzchnie sportowe. Tarkett dostarcza rozwiązania podłogowe do różnych sektorów zapewniając najwyższą jakość oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

 

Firma z wieloletnim doświadczeniem w zakresie produkcji mebli. Nowoczesne zaplecze techniczne pozwala sprostać wszystkim wymaganiom stawianym przez Klientów. Greko specjalizuje się w realizacjach dużych i skomplikowanych projektów wymagających najwyższej jakości i precyzji wykonania.

 

Światowy dostawca wysokiej jakości wykładzin do użytku komercyjnego oraz dla sektorów hotelarstwa, marynarki, lotnictwa i klientów indywidualnych. Desso jest także liderem w zakresie nawierzchni sportowych — Desso obsługuje między innymi boiska na stadionie Wembley oraz nawierzchnie dla drużyn piłkarskich, takich jak Manchester City, Arsenal oraz Liverpool.

 

Od 1992 firma Hazel zajmuje się wykonawstwem w zakresie instalacji elektrycznych i elektroonergetycznych, systemów odgromowych, grzejnych czy oświetleniowych. Firma wykonuje również profesjonalne projekty i kosztorysy dla inwestorów instytucjonalnych i prywatnych.

 

 

 

 

 

Ogólnopolskie przedsiębiorstwo działające w branży elektronicznej. Zapewnia swoim Klientom najwyższą jakość w zakresie ochrony mienia, kontroli i organizacji biznesu oraz zapewnienia bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Systemy Elektroniczne speBudowa sieci informatycznych czy instalacji Audio-Video

www.teleexpress.tvp.pl/

Serwis informacyjny TVP oglądany od ponad 30 lat przez miliony Polaków. Piętnaście minut ekspresowej podróży przez najświeższe i najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Wszystko z drobnym przymrużeniem oka;

www.goodyear.plhttps://www.goodyear.eu/pl_pl/consumer.html#/

Czołowy producent opon, słynie z jakości na której można polegać co potwierdzają liczne nagrody w magazynach i branży oponiarskiej;

http://www.garmin.com/pl-PL

Garmin Poland- wiodący dostawca urządzeń nawigacyjnych, ceniony przez miłośników aktywnej turystyki i sportu. Doskonała jakość i innowacyjne rozwiązania to ich wizytówka;

www.passion4travel.pl

klub podróżników, łączy ludzi zafascynowanych podróżami, organizator spotkań gdzie prezentowane są relacje z niezwykłych wypraw;

www.pzm.pl

Polski Związek Motorowy (PZM) jest związkiem stowarzyszeń zrzeszającym członków sympatyków motoryzacji w kilkuset automobilklubach i klubach sportowych. Polski Związek Motorowy pełni funkcję polskiej federacji narodowej w sportach motorowych. Jest członkiem Polskiego Komitetu Olimpijskiego, a także wielu federacji międzynarodowych;

www.bluephoto.pl

świetny fotograf, dokumentalista, twórca artykułów, pasjonat off-roadu i podróży;

 

www.terenwizja.pl

najlepszy OFF-ROAD-owe filmy w sieci, twórcy wielu poradników, motoryzacja to ich żywioł;

 

 

www.landcruiser.pl

klub fanów I użytkowników terenowych Toyot, organizator zlotów i wypraw, twórca toyopedii;

 

Jesteś zainteresowany współpracą z nami ? Napisz do nas lub zadzwoń.

+48 601 20 77 71, contact@drivenfar.com